UAB"DAIMIRA" nestandartinių korpusinių baldų gamintojas

Skambinkite konsultacijai
Raskite mus žemiau esančiame žemėlapyje ir užsukite susipažinti su mūsų paslaugomis!

Vonios baldai turi atlaikyti drėgmės iššūkius ir tuo pačiu būti stilingi. Mes siūlome praktiškus sprendimus, kurie praturtina Jūsų vonios kambario patrauklumą ir funkcionalumą. Mūsų baldai pagaminti iš atsparių medžiagų, užtikrinančių ilgaamžiškumą net ir sudėtingose aplinkos sąlygose. Kiekvienas projektas yra atliekamas su dėmesiu iki smulkmenų, siekiant sukurti harmoningą ir funkcionalų interjerą.

Darbų galerija

Kodėl verta rinktis mus?

 • Ilgametė patirtis vonios baldų gamyboje: Esame sukaupę gausią patirtį būtent vonios baldų gamybos srityje, užtikrinančią ne tik aukščiausią kokybę, bet ir atsparumą drėgmės sąlygoms.
 • Asmeninį dėmesys kiekvanam projektui: Kiekvienas mūsų klientas gauna individualų aptarnavimą, kuris atitinka specifinius vonios kambario poreikius ir stiliaus lūkesčius.
 • Galimybė baldus įsigyti lizingu: Siūlome patogias mokėjimo galimybes, leidžiančias mokėti už vonios baldus patogiomis dalimis, suteikiant galimybę įsigyti norimus baldus be finansinio spaudimo
 • Profesionalus dizainerių darbas: Mūsų komanda ne tik suprojektuos, bet ir pagamins vonios baldus, atsižvelgdama į Jūsų asmenines lūkesčius ir praktines reikmes, garantuodama funkcionalumą ir estetiką.
 • Konkurencingos kainos: Mūsų kainodara yra sudaryta taip, kad suteiktų aukščiausią vertę už kainą, neaukojant kokybės ar dizaino. Mes siekiame pateikti pasiūlymus, kurie atitinka tiek ekonominius klientų lūkesčius, tiek aukščiausius kokybės standartus.

Susisiekite su mumis!

Jei ieškote aukštos kokybės, stilingų ir funkcionalių baldų savo namams, nedvejodami kreipkitės į mus. Užpildykite kontaktinę formą žemiau, ir mūsų komanda netrukus su Jumis susisieks, kad aptartų Jūsų baldų poreikius. Mes čia, kad padėtume Jums sukurti svajonių namus!

  Įveskite savo duomenis

  Populiariausi klausimai

  • Vonios baldų gamybos laikas priklauso nuo projekto sudėtingumo ir užsakymo dydžio. Paprastai baldų gamyba užtrunka nuo 3 iki 5 savaičių po dizaino patvirtinimo.
  • Taip, klientai gali pasirinkti iš platų medžiagų ir apdailos variantų, įskaitant drėgmei atsparias plokštes, natūralų medį, MDF plokštes ir kitas specializuotas medžiagas, skirtas vonios kambario baldams.
  • Suteikiame garantiją visiems mūsų pagamintiems vonios baldams, apimantį medžiagų ir gamybos defektus. Garantijos laikotarpis paprastai yra 2 metai nuo pirkimo datos.
  • Mes siūlome pilną pristatymo ir montavimo paslaugą. Mūsų profesionali montavimo komanda atvyks į Jūsų namus su visomis reikalingomis įrankiais ir įrenginiais, kad užtikrintų sklandų ir švarų montavimą.
  • Vonios baldams reikalinga reguliari priežiūra, kuri apima nuolatinį paviršių valymą su švelniais valikliais, vengiant stiprių chemikalų ir abrazyvinių medžiagų, kurie gali sugadinti baldų paviršių. Rekomenduojame periodiškai patikrinti furnitūros tvirtumą ir, jei reikia, atlikti koregavimus.
  error: Content is protected !!

  Susisiekime!

  Baldų gamyba (užsakymai)

  Tel. 8 650 72635

  Baldų gamyba (užsakymai)

  info@daimira.lt

  Adresas

  Europos pr.72, LT-46352 Kaunas

  © 2023 daimira.lt | visos teisės saugomos