UAB"DAIMIRA" nestandartinių korpusinių baldų gamintojas

Skambinkite konsultacijai
Raskite mus žemiau esančiame žemėlapyje ir užsukite susipažinti su mūsų paslaugomis!
virtuvės baldų gamyba, projektavimas

Virtuvės baldų gamyba, kuriai naudojame įvairias skirtingų gamintojų LMDP (laminuota medžio drožlių plokštė). Fasadinei daliai naudojame LMDP, akrilu (ypač didelio blizgumo) dengtą MDF (medienos plaušų plokštė), dažytą MDF (blizgus, matinis), medinius klasikinius fasadus. Tarpą tarp apatinių ir viršutinių spintelių galima užpildyti stiklu su dekoru, dažytu stiklu, taip pat HPL sienele pagal stalviršį. Esant poreikiui sumontuosime LED apšvietimą. Naudojama įvairių gamintojų baldinė furnitūra pagal kiekvieno poreikius ir galimybes.

Darbų galerija

Kodėl verta rinktis mus?

 • Ilgametė patirtis virtuvės baldų gamyboje: Esame sukaupę gausią patirtį būtent virtuvės baldų gamybos srityje, užtikrinančią ne tik aukščiausią kokybę, bet ir ilgaamžiškumą bei funkcionalumą.
 • Asmeninis dėmesys virtuvės baldų projektavime: Kiekvienas mūsų klientas gauna individualų aptarnavimą, kuris atitinka specifinius virtuvės poreikius ir stiliaus lūkesčius.
 • Lankstumas lizingo sąlygose: Siūlome patogias mokėjimo galimybes, leidžiančias mokėti už virtuvės baldus patogiomis dalimis, suteikiant galimybę įsigyti norimus baldus be finansinio spaudimo.
 • Profesionalus dizainerių darbas virtuvės baldų kūrime: Mūsų komanda ne tik suprojektuos, bet ir pagamins virtuvės baldus, atsižvelgdama į Jūsų asmeninius lūkesčius ir praktines reikmes, garantuodama funkcionalumą ir estetiką.
 • Konkurencingos kainos: Mūsų kainodara yra sudaryta taip, kad suteiktų aukščiausią vertę už kainą, neaukojant kokybės ar dizaino. Mes siekiame pateikti pasiūlymus, kurie atitinka tiek ekonominius klientų lūkesčius, tiek aukščiausius kokybės standartus.

Susisiekite su mumis!

Jei ieškote aukštos kokybės, stilingų ir funkcionalių baldų savo namams, nedvejodami kreipkitės į mus. Užpildykite kontaktinę formą žemiau, ir mūsų komanda netrukus su Jumis susisieks, kad aptartų Jūsų baldų poreikius. Mes čia, kad padėtume Jums sukurti svajonių namus!

  Įveskite savo duomenis

  Populiariausi klausimai

  • Mes naudojame įvairias aukštos kokybės medžiagas, įskaitant skirtingų gamintojų LMDP (laminuota medžio drožlių plokštė), akrilu dengtą MDF (medienos plaušų plokštė), dažytą MDF (blizgus ir matinis), bei medinius klasikinius fasadus. Tarpą tarp apatinių ir viršutinių spintelių galima užpildyti stiklu su dekoru, dažytu stiklu arba HPL sienele pagal stalviršį.
  • Taip, visi mūsų gaminami baldai gali būti įsigyti lizingu. Siūlome patogias mokėjimo galimybes, leidžiančias mokėti už virtuvės baldus patogiomis dalimis, suteikiant galimybę įsigyti norimus baldus be finansinio spaudimo.
  • Taip, pas mus galite įsigyti įvairių gamintojų buitinę techniką. Viskas iš vienų rankų leis taupyti laiką ir pinigus, nes visus reikalingus produktus gausite vienoje vietoje.
  • Visa gamyba prasideda nuo projekto. Pirmiausia atliekamas patalpos matavimas, tam, kad būtų galima racionaliai išnaudoti kiekvieną Jūsų erdvės kampelį. Virtuvės baldų ir nišinių spintų matavimas turi būti itin preciziškas, nes šie baldai dažnai montuojami tarp sienų. Jūsų vizija ir mūsų patirtis leis sukurti jaukią ir malonią aplinką Jūsų namuose. Baldų gamybai naudojame įvairių gamintojų baldinę plokštę, stalviršius bei furnitūrą BLUM, HETTICH.

  • Taip, esant poreikiui, galime sumontuoti LED apšvietimą. LED apšvietimas ne tik suteikia modernią išvaizdą, bet ir padidina funkcionalumą, užtikrindamas geresnį apšvietimą darbo zonose.
  error: Content is protected !!

  Susisiekime!

  Baldų gamyba (užsakymai)

  Tel. 8 650 72635

  Baldų gamyba (užsakymai)

  info@daimira.lt

  Adresas

  Europos pr.72, LT-46352 Kaunas

  © 2023 daimira.lt | visos teisės saugomos