UAB"DAIMIRA" nestandartinių korpusinių baldų gamintojas

Skambinkite konsultacijai
Raskite mus žemiau esančiame žemėlapyje ir užsukite susipažinti su mūsų paslaugomis!

Spintos, drabužinės turi būti ne tik erdvios ir funkcionalios, bet ir stilingos, kad derėtų prie jūsų namų interjero. Mes siūlome praktiškus sprendimus, kurie praturtina jūsų gyvenamąją erdvę ir padeda tvarkingai saugoti drabužius bei kitus daiktus. Mūsų spintos ir drabužinės pagamintos iš kokybiškų medžiagų, užtikrinančių ilgaamžiškumą ir patikimumą. Kiekvienas projektas yra atliekamas su dėmesiu iki smulkmenų, siekiant sukurti harmoningą ir funkcionalų interjerą.

Darbų galerija

Kodėl verta rinktis mus?

 • Ilgametė patirtis spintų ir drabužinių gamyboje: Esame sukaupę gausią patirtį būtent spintų ir drabužinių gamybos srityje, užtikrinančią ne tik aukščiausią kokybę, bet ir funkcionalumą bei ilgaamžiškumą.

 • Asmeninį dėmesys klientui: Kiekvienas mūsų klientas gauna individualų aptarnavimą, kuris atitinka specifinius erdvės poreikius ir stiliaus lūkesčius.

 • Galimybė įsigyti baldus lizingu: Siūlome patogias mokėjimo galimybes, leidžiančias mokėti už spintas ir drabužines patogiomis dalimis, suteikiant galimybę įsigyti norimus baldus be finansinio spaudimo.

 • Profesionalus dizainerių darbas: Mūsų komanda ne tik suprojektuos, bet ir pagamins spintas ir drabužines, atsižvelgdama į Jūsų asmenines lūkesčius ir praktines reikmes, garantuodama funkcionalumą ir estetiką.

 • Konkurencingos kainos: Mūsų kainodara yra sudaryta taip, kad suteiktų aukščiausią vertę už kainą, neaukojant kokybės ar dizaino. Mes siekiame pateikti pasiūlymus, kurie atitinka tiek ekonominius klientų lūkesčius, tiek aukščiausius kokybės standartus.

Susisiekite su mumis!

Jeigu ieškote aukštos kokybės, stilingų ir funkcionalių baldų savo namams, nedvejodami kreipkitės į mus. Užpildykite kontaktinę formą žemiau, ir mūsų komanda netrukus su Jumis susisieks, kad aptartų Jūsų baldų poreikius. Mes čia, kad padėtume Jums sukurti svajonių namus!

  Įveskite savo duomenis

  Populiariausi klausimai

  • Mes naudojame aukštos kokybės medžiagas, kurios užtikrina ilgaamžiškumą ir patikimumą. Tai apima įvairias medžio drožlių plokštes (MDP), MDF (medienos plaušų plokštes), akrilą, dažytą MDF bei kitas kokybiškas medžiagas, kurios suteikia spintoms ir drabužinėms stilingą ir šiuolaikišką išvaizdą.
  • Taip, kiekvienas mūsų projektas yra atliekamas su dėmesiu iki smulkmenų, siekiant sukurti harmoningą ir funkcionalų interjerą, atitinkantį jūsų specifinius poreikius ir stiliaus lūkesčius. Mes siūlome praktiškus sprendimus, kurie praturtina jūsų gyvenamąją erdvę ir padeda tvarkingai saugoti drabužius bei kitus daiktus.
  • Taip, mes siūlome lizingo galimybes, leidžiančias jums įsigyti norimus baldus patogiomis dalimis. Tai suteikia galimybę įsigyti kokybiškus baldus be finansinio spaudimo.
  • Mūsų spintos ir drabužinės pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių ilgaamžiškumą ir patikimumą. Naudojame tik geriausius komponentus ir furnitūrą, kad jūsų baldai būtų ne tik stilingi, bet ir ilgalaikiai.
  • Visa gamyba prasideda nuo projekto. Pirmiausia atliekamas patalpos matavimas, tam, kad būtų galima racionaliai išnaudoti kiekvieną jūsų erdvės kampelį. Mūsų dizaineriai dirba kartu su jumis, kad sukurtų baldus, kurie atitiktų jūsų poreikius ir norus. Kiekvienas projektas yra atliekamas su dėmesiu iki smulkmenų, siekiant sukurti harmoningą ir funkcionalų interjerą.
  error: Content is protected !!

  Susisiekime!

  Baldų gamyba (užsakymai)

  Tel. 8 650 72635

  Baldų gamyba (užsakymai)

  info@daimira.lt

  Adresas

  Europos pr.72, LT-46352 Kaunas

  © 2023 daimira.lt | visos teisės saugomos